W ramach ekspozycyjno-kongresowego wydarzenia Nowy Przemysł Expo przygotujemy specjalną strefę wystawienniczą New-Tech Zone dla twórców innowacyjnych produktów lub usług. Zaprezentuj nowoczesną i perspektywiczną stronę swej działalności, stwórz sobie szansę, by pozyskać inwestora lub partnera biznesowego! Znajdź nowe możliwości rozwoju firmy!

Idea

New-Tech Zone zgromadzi przedstawicieli młodej przedsiębiorczości (w tym start-upów) – autorów nowatorskich technologii i rozwiązań, zaliczanych do kategorii Przemysłu 4.0, m.in.: z automatyki i robotyki, energii, IoT, sztucznej i wirtualnej inteligencji. Chcemy stworzyć nowe, ciekawe i skuteczne miejsce do promocji kreatywnych, innowacyjnych, zaawansowanych, godnych uwagi, skrojonych na miarę przyszłości i oczekiwań rynku pomysłów – niech poznają je szefowie największych firm przemysłowych nie tylko z Polski.

Dla kogo?

Nie stawiamy barier tematycznych – czekamy na deklaracje udziału młodych firm i start-upów opracowujących innowacyjne rozwiązania dla zastosowań w przemyśle.

Co zyskasz?

Współpracę i kontakty z menedżerami i specjalistami technicznymi z przemysłu oraz firm z nim współdziałających. Okazję do wyeksponowania, zwrócenia uwagi na swe projekty podczas największych wielospecjalistycznych targów przemysłowych – Nowy Przemysł Expo. Trzy bezpłatne wejściówki PREMIUM na to katowickie spotkanie. Promocję na portalu WNP.PL i w mediach społecznościowych.

Instrukcja

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy do 31 sierpnia br. Poczekaj na decyzję o kwalifikacji. Zgłoszone rozwiązania oceni grono ekspertów w dziedzinie przemysłu i nowych technologii – wybierze 10 najlepszych produktów lub usług. Jeśli znajdziesz się w tym gronie, będziesz miał możliwość przygotowania stoiska w ramach New-Tech Zone i dostęp do wielu dodatkowych opcji i usług, co da Ci dodatkowe możliwości i korzyści w czasie tego unikatowego wydarzenia.