A B C D E F G H J K L M N O P R S Ś T U W Z Ż
Aleksandra Rzeszutko

Aleksandra Rzeszutko

Firma: hapipożyczki

Stanowisko: -

Od lat związana z instytucjami finansowymi. Od początku swojej kariery zawodowej zajmuje się optymalizacją procesów oraz zrozumieniem potrzeb klienta. Swoją karierę zawodową zaczynała w firmie Soller Consulting, później przez wiele lat doskonaliła swój warsztat w firmie GE Money Bank jak również w AXA. W mBanku odpowiadała za Dpertament Współpracy z Klientem Wewnętrznym. Uczestniczyła w strategicznych projektach banku. Miała m.in okazję scyfryzować 6 tyś pracowników tej organizacji.

Obecnie pracuje w firmie IPF Digital, na polskim rynku reprezentowaną przez hapipożyczki, odpowiada za Customer Experience. Jej główne zadania to optymalizacja, cyfryzacja etc procesów w 8 krajach na świecie tak aby końcowy klient był zadowolony.

Ukończyła studia Matematyka stosowana na Politechnice Warszawskiej. Matka dwójki dzieci. Członek zarządy stowarzyszenia LiderShe. Działaczka charytatywna. Uwielbia sport, dużo biega, obecnie uczy się pływać i jeździć na rowerze.

Bierze udział w sesjach:

 • Cyfryzacja, która się opłaca

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Cyfryzacja, która się opłaca

  • Z jakich narzędzi informatycznych korzystają poszczególne branże? Koszty, efektywność, finansowanie inwestycji
  • Potrzeby i potencjał cyfryzacji w różnych dziedzinach: zasoby ludzkie, planowanie, management, logistyka, produkcja, R&D
  • W jaki sposób wydawać pieniądze na cyfryzację, by była najbardziej opłacalna biznesowo?
  • Jak pchnąć cyfrową gospodarkę do przodu – wolny rynek czy rządowe wsparcie?
  • Cyberzagrożenia i obrona przed cyberatakami

  Cyfryzacja, która się opłaca

POWRÓT