A B C D E F G H J K L M N O P R S Ś T U W Z Ż
Charles Bark

Charles Bark

Firma: Hinounou Intelligent Robot Shanghai

Stanowisko: założyciel, prezes

Charles BARK jest odnoszącym sukcesy, doświadczonym przedsiębiorcą. W latach 2004–2006 otrzymał we Francji i Chinach nagrody dla innowacyjnego przedsiębiorcy przyznane przez sześciu francuskich ministrów, w tym dwóch premierów, a także przez premiera Chin Wen Jiabao.

Dysponując łącznie dwunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie badań i rozwoju, zdobytym w czterech krajach, Charles założył firmę HiNounou Intelligent Robot. HiNounou to platforma AI Predictive Healthcare&InsurTech Data, która pomaga seniorom żyć dłużej, zdrowiej i szczęśliwiej w swoich domach, dając jednocześnie spokój ducha ich dzieciom, które mieszkają z dala od nich.

W 2017 roku firma HiNounou wygrała konkurs na najlepszy innowacyjny start-up cyfrowy w dziedzinie opieki zdrowotnej, zorganizowany w Chinach przez firmę BAYER.

W 2018 roku francuski prezydent Emmanuel Macron ogłosił, że Charles BARK jest jednym z trzech najlepszych francuskich przedsiębiorców działających w branży AI w Chinach. Prezydent Macron zaprosił go na prywatne spotkanie z francuską minister szkolnictwa wyższego, badań naukowych i innowacji, panią Frédérique Vidal. Firmy notowane na liście Fortune 100, takie jak AXA, Pingan, BAYER, ZTE czy NPPARIBAS, podpisały umowy partnerskie z firmą HiNounou.

Charles BARK zawsze chętnie dzieli się swoimi marzeniami i zaprasza liderów zorientowanych na ludzkie dobro do współpracy z firmą HiNounou, z misją tworzenia lepszego świata dla seniorów i ich opiekunów.

Bierze udział w sesjach:

 • Digital Factory – zarządzanie produkcją w cyfrowej fabryce

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Digital Factory – zarządzanie produkcją w cyfrowej fabryce

  • Od pomysłu do produktu – cyfrowa fabryka w praktyce
  • Technologie cyfrowe i narzędzia IT w planowaniu i monitorowaniu procesu produkcyjnego
  • Decentralizacja produkcji – zarządzanie siecią autonomicznych, inteligentnych jednostek procesowych
  • Efektywność technologii IIoT – możliwości techniczne, koszty implementacji i biznes
  • Wymagania rynku. Od masowej kastomizacji do produkcji spersonalizowanej
  • Człowiek we współpracy z maszyną. “Cyfrowy lider” a przywództwo. Kulturowe zmiany w firmach
  • Jak budować zaangażowanie i warunki dla permanentnego rozwoju kompetencji?

POWRÓT