A B C D E F G H J K L M N O P R S Ś T U W Z Ż
Konrad Jakubiec

Konrad Jakubiec

Firma: Digital Teammates

Stanowisko: CFO

Konrad Jakubiec jest CFO i szefem operacji w Digital Teammates: startupie oferującym firmom rozwiązania do automatyzacji rutynowych zadań wykonywanych przez ich pracowników, dostarczając, utrzymując i wynajmując roboty softwarowe przy użyciu narzędzi Robotic Process Automation.
Poprzednio był Managerem Inwestycyjnym w mAcceleratorze – pierwszym bankowym funduszu venture capital w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, którego celem jest inwestowanie w start-upy technologiczne, ich rozwój i międzynarodowa komercjalizacja. Swoją pracę rozpoczął jako analityk sektorowy w bankowości korporacyjnej, następnie w pionie zarządzania ryzykiem mBanku. Później, współtworzył strategię mBank 2020, po czym w ramach zespołu inwestycji strategicznych brał udział w projektach inwestycyjnych i zajmował się nadzorem nad spółkami z Grupy mBanku. Ukończył Inżynierię lądową na University of Glasgow i Biznes międzynarodowy z zarządzaniem finansami na Glasgow Caledonian University.

Bierze udział w sesjach:

 • Cyfryzacja, która się opłaca

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Cyfryzacja, która się opłaca

  • Z jakich narzędzi informatycznych korzystają poszczególne branże? Koszty, efektywność, finansowanie inwestycji
  • Potrzeby i potencjał cyfryzacji w różnych dziedzinach: zasoby ludzkie, planowanie, management, logistyka, produkcja, R&D
  • W jaki sposób wydawać pieniądze na cyfryzację, by była najbardziej opłacalna biznesowo?
  • Jak pchnąć cyfrową gospodarkę do przodu – wolny rynek czy rządowe wsparcie?
  • Cyberzagrożenia i obrona przed cyberatakami

POWRÓT